Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI MODERNIZARE DRUM JUDEȚEAN ,COMUNA HOPÂRTA, JUDEȚUL ALBA – PARTEA STÂNGA

Număr anunț
DA29091465
Autoritate contractantă
Comuna Hopirta (Primaria Hopirta) (CUI 4561987)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
31.429.798 RON
Data publicării
25.10.2021 00:00
Data finalizării
27.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.429.798 RON