Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPAR.LA ACOSTAMENTE DC256 SEGHISTE;REPAR.DRUM VICINAL SAT SEGHISTE-BODILEASCA

Număr anunț
DA29106004
Autoritate contractantă
COMUNA LUNCA (CUI 4935186)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.372.521 RON
Data publicării
26.10.2021 00:00
Data finalizării
27.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.372.521 RON