Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE PROIECTARE PENTRU OBIECTIVUL ”MODERNIZARE DRUM JUDEȚEAN DJ 107 H, COȘLARIU NOU - DN1”

Număr anunț
DA29099686
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
40.831.211 RON
Data publicării
26.10.2021 00:00
Data finalizării
27.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.831.211 RON