Ofertă acceptată Cumpărare directă

98396000-5 Servicii de acordare a instrumentelor

Număr anunț
DA29106335
Autoritate contractantă
Scoala Populara de Arte si Meserii Brasov (CUI 4646854)
Cod CPV
98396000-5 · Servicii de acordare a instrumentelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.268.862 RON
Data publicării
26.10.2021 00:00
Data finalizării
27.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.268.862 RON