Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stingator tip P1 ( AUTO ) – VANZARE – cu manometru, incarcat cu Pulbere si Azot

Număr anunț
DA29103719
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE IMPOZITE SI TAXE LOCALE A SECTORULUI 1 (CUI 12293095)
Cod CPV
35111320-4 · Extinctoare portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.408.111 RON
Data publicării
26.10.2021 00:00
Data finalizării
27.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.408.111 RON