Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de revizie anuala pompe Volkan - 4 BUC conform ADV1248480/ 21.10.2021

Număr anunț
DA29116078
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
Cod CPV
50511000-0 · Servicii de reparare si de intretinere a pompelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.348.490 RON
Data publicării
27.10.2021 00:00
Data finalizării
27.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.348.490 RON