Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție servicii de revizuire a analizei de risc la securitate fizica pentru Căminului Cultural

Număr anunț
DA29098178
Autoritate contractantă
Comuna Vulturu (CUI 4298059)
Cod CPV
79417000-0 · Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.016 RON
Valoare atribuită
36.777.939 RON
Data publicării
25.10.2021 00:00
Data finalizării
27.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.777.939 RON

din 2.016 RON estimat