Ofertă acceptată Cumpărare directă

Telefon mobil Vivo Y72, Dual SIM, 8GB RAM, 128GB, Dream Glow

Număr anunț
DA29110237
Autoritate contractantă
INTRETINERE DRUMURI HARGHITA (CUI 42785235)
Cod CPV
32250000-0 · Telefoane mobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.399.840 RON
Data publicării
26.10.2021 00:00
Data finalizării
27.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.399.840 RON