Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cerere declaratie pentru obtinerea unor drepturi sociale

Număr anunț
DA29118310
Autoritate contractantă
COMUNA SLATINA (PRIMARIA COMUNEI SLATINA) (CUI 4326841)
Cod CPV
22820000-4 · Formulare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.928.584 RON
Data publicării
27.10.2021 00:00
Data finalizării
28.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.928.584 RON