Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator

Număr anunț
DA29121797
Autoritate contractantă
COMUNA REMETI (CONSILIUL LOCAL REMETI JUD. MARAMURES) (CUI 3695298)
Cod CPV
45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
35.383.197 RON
Data publicării
27.10.2021 00:00
Data finalizării
28.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.383.197 RON