Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reactualizare indicatori din studiu de fezabilitate

Număr anunț
DA29105011
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTINESTI (PRIMARIA) (CUI 8613973)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.461.132 RON
Data publicării
26.10.2021 00:00
Data finalizării
28.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.461.132 RON