Ofertă acceptată Cumpărare directă

USI TERMOPAN COLEGIUL ASACHI

Număr anunț
DA29116223
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic "Gheorghe Asachi" Botosani (CUI 3748457)
Cod CPV
45421000-4 · Lucrari de tamplarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.511.069 RON
Data publicării
27.10.2021 00:00
Data finalizării
28.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.511.069 RON