Ofertă acceptată Cumpărare directă

RUCSAC 3-DAY ASSAULT PACK HUMVEE 66 LITRI BLACK

Număr anunț
DA29110487
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN SUCEAVA (CUI 4244482)
Cod CPV
18931100-5 · Rucsacuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.863.259 RON
Data publicării
27.10.2021 00:00
Data finalizării
28.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.863.259 RON