Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tub PCR 0.2 ml cu capac plat BRAND ,1000/pk,

Număr anunț
DA29120129
Autoritate contractantă
Institutul de Biochimie al Academiei Romane (CUI 4183270)
Cod CPV
44164200-9 · Tuburi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.062.074 RON
Data publicării
27.10.2021 00:00
Data finalizării
28.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.062.074 RON