Ofertă acceptată Cumpărare directă

Studiu de fezabilitate si consultanta tehnica Extindere și modernizare rețea de alimentare cu apă

Număr anunț
DA29119143
Autoritate contractantă
Comuna Slobozia Bradului (CUI 4410658)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.604.782 RON
Data publicării
27.10.2021 00:00
Data finalizării
28.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.604.782 RON