Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare anvelope 255/65/R17

Număr anunț
DA29090232
Autoritate contractantă
ORASUL CAMPENI (CUI 4331112)
Cod CPV
34352100-0 · Pneuri pentru camioane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.679.150 RON
Data publicării
25.10.2021 00:00
Data finalizării
28.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.679.150 RON