Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 29,1% sub estimat

Achizitie Saci dormit si Paturi pliante

Număr anunț
CN1023093
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
Furnizor / câștigător
NERAMO DISTRIBUTION SRL (CUI 16174216)
Cod CPV
39522540-4 · Saci de dormit (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.524.000 RON
Valoare atribuită
1.080.000 RON 29,1% sub estimat
Data publicării
28.07.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1044040
Termen limită
24.08.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 144-353647
Documentație de atribuire
DF1089866

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 1.524.000 RON Adjudecat: 1.080.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Sac de dormit 750.000 RON
2 Pat pliant 774.000 RON S.C. NERAMO DISTRIBUTION S.R.L. 1.080.000 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
POP INDUSTRY SRL CUI RO 6759221
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
MATEI CONF GRUP SRL CUI RO 15158867
Terți susținători 3
ARTEGO SA CUI RO 2157428
NIMAR SRL CUI RO 6626659
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.080.000 RON

din 1.524.000 RON estimat 29,1%

Adjudecat la 70,9% din estimat · economie 444.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.