Atribuită Anunț de participare

Furnizarea de bunuri si dotari aferente proiectului „Oază de verdeaţă din cartierul nostru - program comunitar de revitalizare a spaţiilor publice abandonate/ degradate de mici dimensiuni", SMIS 126441

Număr anunț
CN1023101
Autoritate contractantă
Municipiul Iasi (CUI 4541580)
Furnizor / câștigător
CNC ROMCENTER SRL (CUI 37512867)
Cod CPV
37535200-9 · Echipament pentru terenuri de joaca (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.783.639 RON
Valoare atribuită
1.875.322,67 RON
Data publicării
28.07.2020 01:36
Anunț de atribuire
CAN1057359
Termen limită
07.09.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 144-353764
Documentație de atribuire
DF1090062

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
CNC ROMCENTER SRL CUI RO37512867
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
ISCHIA SRL CUI RO17789473
Asociați 1
CON TED COMPANY SRL CUI RO 25407817

Valoare atribuită

1.875.322,67 RON

din 1.783.639 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.