Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet componente IT(Placa de baza Gigabyte AB350M-HD3 x 2buc, Procesor Intel® CoreTM i3 3250, 3500

Număr anunț
DA29109264
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA RUDOLF WALTHER (CUI 29107570)
Cod CPV
30237100-0 · Piese pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.177.276 RON
Data publicării
26.10.2021 00:00
Data finalizării
28.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.177.276 RON