Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional laser Xerox WorkCentre 3025NI, A4,Usb,Retea Printare/Scanare/Copiere/Fax, 1 x CD

Număr anunț
DA29109237
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA RUDOLF WALTHER (CUI 29107570)
Cod CPV
30121400-7 · Copiatoare automate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.177.276 RON
Data publicării
26.10.2021 00:00
Data finalizării
28.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.177.276 RON