Atribuită Cumpărare directă

PACHET PAPETARIE ALEGERI LOCALE + EUROPARLAMENTARE 2024

Număr anunț
DA35770312
Autoritate contractantă
COMUNA SANTANDREI (PRIMARIA) (CUI 4794583)
Furnizor / câștigător
ARALDIKA S.R.L. (CUI 41261712)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.084,40 RON
Data publicării
22.05.2024 13:51
Data finalizării
23.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.084,40 RON