Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masina universala roluire, abkant, ghilotina Bernardo 3 in 1 - 1016

Număr anunț
DA29119659
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE ARTA SI DESIGN CLUJ (CUI 4288098)
Cod CPV
42630000-1 · Masini-unelte de prelucrare a metalelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
6.448.209 RON
Data publicării
27.10.2021 00:00
Data finalizării
28.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.448.209 RON