Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de dezinfecție, dezinsecție, deratizare la sediul ISJ ILFOV

Număr anunț
DA29103140
Autoritate contractantă
Inspectoratul Școlar Județean Ilfov (CUI 10276616)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.935.353 RON
Data publicării
26.10.2021 00:00
Data finalizării
28.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.935.353 RON