Atribuită Anunț de participare

Lucrări de reparaţie pentru ridicare restricţii de viteză pe linii curente şi directe - SRCF Craiova

Număr anunț
CN1020413
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
Furnizor / câștigător
ANTREPRIZA DE CONSTRUCŢII CĂI FERATE S.A. (CUI 15607567)
Cod CPV
45234100-7 · Lucrari de constructii de cai ferate (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
908.351 RON
Valoare atribuită
996.645,64 RON
Data publicării
13.04.2020 11:01
Anunț de atribuire
CAN1037226
Termen limită
18.05.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1081831

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
ARCADA COMPANY SA CUI RO 5437520

Valoare atribuită

996.645,64 RON

din 908.351 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.