Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 7,5% sub estimat

Furnizare Echipament de electroforeza capilara (Capillary electrophoresis-CE)

Număr anunț
SCN1066648
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU STIINTE BIOLOGICE (CUI 3324060)
Furnizor / câștigător
ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 14125527)
Cod CPV
30236000-2 · Diverse tipuri de echipamente computerizate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
226.890,76 RON
Valoare atribuită
209.948,80 RON 7,5% sub estimat
Data publicării
13.04.2020 10:08
Anunț de atribuire
SCNA1037430
Termen limită
29.04.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1081713

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Agilrom Scientific CUI RO 14125527
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
NITECH SRL CUI RO 13890865

Valoare atribuită

209.948,80 RON

din 226.890,76 RON estimat 7,5%

Adjudecat la 92,5% din estimat · economie 16.941,96 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.