Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,7% sub estimat
Finalizarea lucrarilor de executie, „Reabilitare, modernizare si dotare asezamant cultural sat Bradisoru de Jos, localitatea Oravita, judetul Caras-Severin”
- Număr anunț
- SCN1066639
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
- Furnizor / câștigător
- HELP TRANS SRL (CUI 3759685)
- Cod CPV
- 45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.133.853 RON
- Valoare atribuită
- 1.012.943,97 RON 10,7% sub estimat
- Data publicării
- 13.04.2020 09:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1044926
- Termen limită
- 30.04.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1081808
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HELP TRANS SRL CUI RO 3759685
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TRUST CONSTRUCT MESTER S.R.L. CUI RO 15575198
Terți susținători 1
CRISTICONS SRL CUI RO 7571608
Valoare atribuită
1.012.943,97 RON
din 1.133.853 RON estimat
10,7%
Adjudecat la 89,3% din estimat · economie 120.909,03 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.