Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Dulap metalic tip vestiar cu 2 uși – 120 bucăţi

Număr anunț
DA29117433
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.679 RON
Data publicării
27.10.2021 00:00
Data finalizării
28.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.679 RON