Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intocmire a Dosarului Preturilor de Transfer anul 2021-2023

Număr anunț
DA29113002
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI 13267213)
Cod CPV
79221000-9 · Servicii de consultanta fiscala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.460.115 RON
Data publicării
27.10.2021 00:00
Data finalizării
28.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.460.115 RON