Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cablu adaptor USB 3 tata la USB Tip C mama lungime 10cm negru

Număr anunț
DA29130980
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01802 Moara Vlasiei (CUI 36082729)
Cod CPV
44321000-6 · Cablu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
38.170.983 RON
Data publicării
28.10.2021 00:00
Data finalizării
29.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.170.983 RON