Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Proiectare si executie lucrari pentru obiectivele de investitii: Lot 1 Înfiintarea sistemului de alimentare cu apă în sat Fedesti, comuna Suletea, judetul Vaslui; Lot 2 Înfiintarea sistemului de canalizare în satele Jegălia şi Răscani, comuna Suletea, judetul Vaslui
- Număr anunț
- SCN1005402
- Autoritate contractantă
- COMUNA SULETEA (CUI 3394287)
- Furnizor / câștigător
- NOMIS 2003 SRL (CUI 15193295)
- Cod CPV
- 45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.345.435 RON
- Valoare atribuită
- 7.323.126,23 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 21.06.2018 20:12
- Anunț de atribuire
- SCNA1002956
- Termen limită
- 12.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1012448
Documente
Documentația de atribuire
- 5. FORMULARE (1)-semnat.pdf.p7s
- 6. DRAFT CONTRACT DE LUCRARI ( proiectare si executie) (1)-semnat.pdf.p7s
- Documentatie tehnica Fedesti-apa-semnat.pdf.p7s
- Documentatie tehnica Jigalia_Rascani-canalizare-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1012448.pdf
- R4. CAIET DE SARCINI - Informatii generale.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 7.345.435 RON Adjudecat: 7.323.126,23 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Proiectare si executie lucrari pentru obiectivul de investitii:… | 2.986.038 RON | NOMIS 2003 S.R.L. | 2.979.357,75 RON ↓0,2% |
| 2 | Proiectare si executie lucrari pentru obiectivul de investitii:… | 4.359.397 RON | NOMIS 2003 S.R.L. | 4.343.768,48 RON ↓0,4% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
NOMIS 2003 SRL CUI RO 15193295
Asociați 1
SIMPA CONSULT SRL CUI RO 17561261
Oferta 2
Câștigător Asociere
Ofertant lider
NOMIS 2003 SRL CUI RO 15193295
Asociați 1
SIMPA CONSULT SRL CUI RO 17561261
Valoare atribuită
7.323.126,23 RON
din 7.345.435 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 22.308,77 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.