Ofertă acceptată Cumpărare directă

SPITAL COVID

Număr anunț
DA29121313
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Bacau (CUI 4278213)
Cod CPV
03221112-4 · Morcovi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
95 RON
Valoare atribuită
25.679.510 RON
Data publicării
27.10.2021 00:00
Data finalizării
29.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.679.510 RON

din 95 RON estimat