Atribuită
Anunț de participare
Servicii de proiectare (fazele PTh + DE + DTAC) , respectiv asistenţă tehnică din partea proiectantului, pentru investiţia: „Modernizare drumuri de interes local în comuna Turia, județul Covasna”
- Număr anunț
- SCN1005393
- Autoritate contractantă
- Comuna Turia (CUI 4404630)
- Furnizor / câștigător
- DRUMPROIECT SRL (CUI 14912473)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130.000 RON
- Valoare atribuită
- 130.000 RON
- Data publicării
- 21.06.2018 18:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1050718
- Termen limită
- 13.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1011913
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini proiectare drum Turia PNDL_1.pdf.p7s
- Caiet de sarcini proiectare drum Turia PNDL_2.pdf.p7s
- FisaDate_DF1011913.pdf
- Formulare proiectare drum Turia.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DRUMPROIECT SRL CUI RO 14912473
Oferta 2
Individuala
Ofertant
SPC ELITE CONSULTING SRL CUI RO 24923658
Valoare atribuită
130.000 RON
din 130.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro