Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE REPARATII CURENTE BLOCURI ANL STR, PANDURILOR DIN MUN. MARGHITA

Număr anunț
DA29130367
Autoritate contractantă
Municipiul Marghita (CUI 4348947)
Cod CPV
45261410-1 · Lucrari de izolare a acoperisului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.901.391 RON
Data publicării
28.10.2021 00:00
Data finalizării
29.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.901.391 RON