Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 27,7% sub estimat

Servicii de proiectare, fazele PTh+DE, precum și servicii de asistență tehnică pentru investiția „Extindere rețea de canalizare și construire stație epurare în localitatea trup Băile Balvanyos, comuna Turia, județ Covasna”

Număr anunț
SCN1005392
Autoritate contractantă
Comuna Turia (CUI 4404630)
Furnizor / câștigător
PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL (CUI 17250915)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.500 RON
Valoare atribuită
30.000 RON 27,7% sub estimat
Data publicării
21.06.2018 18:30
Anunț de atribuire
SCNA1050341
Termen limită
13.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1011917

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
TOTAL PROIECT SRL CUI RO 6369423

Valoare atribuită

30.000 RON

din 41.500 RON estimat 27,7%

Adjudecat la 72,3% din estimat · economie 11.500 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.