Ofertă acceptată Cumpărare directă

Combinezon > 1000 buc

Număr anunț
DA29131510
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE FLORESTI - PRAHOVA (CUI 16616504)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.517.523 RON
Data publicării
28.10.2021 00:00
Data finalizării
29.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.517.523 RON