Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat

Proiectare si executie „ Reabilitare şi modernizare dispensar comuna Slava Cercheză, jud. Tulcea "

Număr anunț
SCN1005390
Autoritate contractantă
Comuna Slava Cercheza (Consiliul Local Slava Cercheza Jud. Tulcea) (CUI 4994700)
Furnizor / câștigător
KONSTANT GROUP SRL (CUI 19093620)
Cod CPV
45454000-4 · Lucrari de restructurare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
703.998,64 RON
Valoare atribuită
700.998,31 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
21.06.2018 18:20
Anunț de atribuire
SCNA1003598
Termen limită
06.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1012381

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
KONSTANT GROUP SRL CUI RO 19093620
Oferta 2 Câștigător Asociere
Ofertant lider
KONSTANT GROUP SRL CUI RO 19093620
Asociați 1

Valoare atribuită

700.998,31 RON

din 703.998,64 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 3.000,33 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.