Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de verificare a hidrantilor interiori si exteriori

Număr anunț
DA29129718
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL GALATI (CUI 3127263)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.169.246 RON
Data publicării
28.10.2021 00:00
Data finalizării
29.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.169.246 RON