Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru – Achizitie liant hidraulic rutier (12 luni)
- Număr anunț
- SCN1005387
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- Holcim (Romania) SA (CUI 12253732)
- Cod CPV
- 44113000-5 · Materiale pentru constructii rutiere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 315.000 RON
- Valoare atribuită
- 423.990 RON
- Data publicării
- 21.06.2018 18:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1006559
- Termen limită
- 02.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1012336
Documente
Documentația de atribuire
- CS liant 12.06.18.pdf.p7s
- CTR liant 12.06.18.pdf.p7s
- DCL liant 12.06.18.pdf.p7s
- FisaDate_DF1012336.pdf
- FORMULARE.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
Holcim (Romania) SA CUI RO12253732
Valoare atribuită
423.990 RON
din 315.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro