Ofertă acceptată Cumpărare directă

SSD ADATA, Ultimate SU650, 120 GB, 2.5 inch, S-ATA 3, 3D TLC Nand, R/W: 520/320 MB/s, "ASU650SS-120G

Număr anunț
DA29116484
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.3 (CUI 28431798)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
13.241.469 RON
Data publicării
27.10.2021 00:00
Data finalizării
29.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.241.469 RON