Ofertă acceptată Cumpărare directă

Test rapid covid antigen x 1buc Test cu recoltare nazofaringiana

Număr anunț
DA29109006
Autoritate contractantă
Comuna Valea Viilor(Primaria) (CUI 4556212)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
809.738 RON
Data publicării
26.10.2021 00:00
Data finalizării
29.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

809.738 RON