Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sapun lichid cu glicerina Trio, ambalat in flacon PET de 5 L

Număr anunț
DA29122308
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0449 CRAIOVA (CUI 34554930)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.680.384 RON
Data publicării
28.10.2021 00:00
Data finalizării
29.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.680.384 RON