Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mixer profesional Hendi cu viteza ajustabila, vertical 250 W, ax lung 250 mm, 75x555 mm

Număr anunț
DA29131639
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 240 BUCURESTI (CUI 4400930)
Cod CPV
39221000-7 · Echipament de bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.170.732 RON
Data publicării
28.10.2021 00:00
Data finalizării
29.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.170.732 RON