Anulată
Anunț de participare
„LUCRĂRI DE ÎNTREȚINERE PERIODICĂ A DRUMURILOR PUBLICE – COVOARE ASFALTICE – 2018 "
- Număr anunț
- SCN1004836
- Autoritate contractantă
- JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
- Cod CPV
- 45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.066.544,96 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 21.06.2018 16:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1044533
- Termen limită
- 09.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1010681
Documente
Documentația de atribuire
- ANTEMASURATOARE + LISTE DE CANTITATI.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1010681.pdf
- Modele Formulare 2018.docx.p7s
- proiect contract lucrari.pdf.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 7.066.544,96 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | „LUCRĂRI DE ÎNTREȚINERE PERIODICĂ A DRUMURILOR PUBLICE – COVOAR… | 2.320.097,75 RON | Anulat | — |
| 2 | „LUCRĂRI DE ÎNTREȚINERE PERIODICĂ A DRUMURILOR PUBLICE – COVOAR… | 2.474.186,98 RON | Anulat | — |
| 3 | „LUCRĂRI DE ÎNTREȚINERE PERIODICĂ A DRUMURILOR PUBLICE – COVOAR… | 2.272.260,23 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.