Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 68,9% sub estimat

Contract de delegare prin concesiune a Serviciului public de salubrizare respectiv activitatea de colectare, transport, depozitare si transfer al deșeurilor municipale, inclusiv deseurile periculoase din deseuri menajere si a Serviciului public de salubrizare privind maturatul, spalatul si intretinerea cailor publice, inclusiv deszapezirea si dezinsectia, dezinfectia si deratizarea

Număr anunț
PC1001473
Autoritate contractantă
ORASUL MILISAUTI (CUI 4326973)
Furnizor / câștigător
FRITEHNIC S.R.L. (CUI 32391250)
Cod CPV
90512000-9 · Servicii de transport de deseuri menajere (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.332.485,25 RON
Valoare atribuită
2.593.268,50 RON 68,9% sub estimat
Data publicării
24.04.2020 12:33
Anunț de atribuire
PCA1000240
Termen limită
28.05.2020 12:29
Documentație de atribuire
DF1082399

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 8.332.485,25 RON Adjudecat: 2.593.268,50 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Servicii de colectare si transport deseuri menajere 3.751.619,75 RON Fritehnic 2.593.268,50 RON ↓30,9%
2 Servicii de salubrizare strazi (maturat, intretinere, spalare s… 4.580.865,50 RON Anulat

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
FRITEHNIC S.R.L. CUI 32391250
Terți susținători 1
FLORCONSTRUCT SRL CUI RO5031652
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
FRITEHNIC S.R.L. CUI 32391250
Oferta 3 Individuala
Ofertant
ROTMAC-ECO SRL CUI 23147974
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

2.593.268,50 RON

din 8.332.485,25 RON estimat 68,9%

Adjudecat la 31,1% din estimat · economie 5.739.216,75 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.