Atribuită Anunț de participare

Proiectare si executie de lucrari pentru obiectivul: "SURSA SI GOSPODARIE DE APA, COMUNA FURCULESTI, SAT SPATAREI, JUD. TELEORMAN"

Număr anunț
SCN1005369
Autoritate contractantă
Comuna Furculesti (primaria furculesti) (CUI 4652767)
Furnizor / câștigător
MARA PROD COM SRL (CUI 7378802)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.726.425,85 RON
Valoare atribuită
2.516.508 RON
Data publicării
21.06.2018 16:07
Anunț de atribuire
SCNA1001782
Termen limită
06.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1011828

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
MARA PROD COM SRL CUI RO 7378802

Valoare atribuită

2.516.508 RON

din 1.726.425,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.