Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de arhivare: prelucrare arhivistica si legatorie dosare si registre format A4

Număr anunț
DA29130256
Autoritate contractantă
COMUNA BIRZA (CUI 4395019)
Cod CPV
79995100-6 · Servicii de arhivare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.343.864 RON
Data publicării
28.10.2021 00:00
Data finalizării
29.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.343.864 RON