Ofertă acceptată Cumpărare directă

Matura maturi stradala de pentru exterior din plastic PVC 60cm 60 cm cu suport metalic si coada 8730

Număr anunț
DA29133047
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA NR. 01263 TARGOVISTE (CUI 4279715)
Cod CPV
39224100-9 · Maturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.679 RON
Data publicării
28.10.2021 00:00
Data finalizării
29.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.679 RON