Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 79,1% sub estimat
Filtre, prefiltre sistem ventilatie
- Număr anunț
- SCN1005352
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
- Furnizor / câștigător
- FILTRE AER CURAT SRL (CUI 13763721)
- Cod CPV
- 42514310-8 · Filtre de aer (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 779.745,72 RON
- Valoare atribuită
- 163.167 RON 79,1% sub estimat
- Data publicării
- 21.06.2018 14:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1002009
- Termen limită
- 03.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1011516
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1011516.pdf
- Partea II - Caiet de sarcini - Filtre, prefiltre sistem ventilatie.pdf.p7s
- Partea III - Formulare - Filtre, prefiltre sistem ventilatie.doc.p7s
- Partea IV - Propunere contract - Filtre, prefiltre sistem ventilatie.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
FILTRE AER CURAT SRL CUI RO 13763721
Valoare atribuită
163.167 RON
din 779.745,72 RON estimat
79,1%
Adjudecat la 20,9% din estimat · economie 616.578,72 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.