Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURNIZARE AUTOBLOCANT GRI 20x16,5x10 CM PENTRU COMUNA DUDESTII VECHI

Număr anunț
DA29124753
Autoritate contractantă
COMUNA DUDESTII VECHI (PRIMARIA COMUNEI DUDESTII VECHI) (CUI 4483919)
Cod CPV
44114200-4 · Produse din beton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
17.842.720 RON
Data publicării
28.10.2021 00:00
Data finalizării
29.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.842.720 RON