Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,3% sub estimat
Executie lucrari pentru obiectivul “Reabilitare si extindere P+E+M si modernizarea cladirii Sediu Posta”
- Număr anunț
- SCN1005327
- Autoritate contractantă
- Comuna Dragomiresti (CUI 4344627)
- Furnizor / câștigător
- PRO STRATEGY CONSTRUCTION SRL (CUI 18941587)
- Cod CPV
- 45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 792.983,10 RON
- Valoare atribuită
- 774.754,09 RON 2,3% sub estimat
- Data publicării
- 21.06.2018 13:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1005774
- Termen limită
- 24.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1011863
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Documentatie tehnica instalatii.pdf.p7s
- Documentatie tehnica rezistenta.pdf.p7s
- FisaDate_DF1011863.pdf
- Formulare.docx.p7s
- liste de cantitati + utilaj.doc.p7s
- Memoriu General.pdf.p7s
- Model contract .docx.p7s
- Planse arhitectura.pdf.p7s
- Planse instalatii.pdf.p7s
- Planse rezistenta.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PRO STRATEGY CONSTRUCTION SRL CUI 18941587
Valoare atribuită
774.754,09 RON
din 792.983,10 RON estimat
2,3%
Adjudecat la 97,7% din estimat · economie 18.229,01 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.